PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : لیست فیلمهای دیویدی ایرانی قدیمی =فروش فیلم چینی دوبله ومشت خاردار1تا 6 عروسک شیطانی

77777
04-11-2008, 09:11 PM
=پاشنه طلا-اقا مهدی وارد میشود در یک دیویدی
=امشب دختری میمیرد-میخک سفید-عدل الهی-شمسی پهلوان در یک دیویدی از فروزان
=ساقی-ائینه زمان-بزن بریم دزدی-عشق افرینان- در یک دیویدی از عارف
=مظفر-شیرتوشیر-زنبورک-اسرار گنج دره جنی- در یک دیویدی از صمد
=صمد دربه در میشود-صمد به مدرسه میرود-صمد در راه اژدها-صمد و سامی لیلا و لیلی- در یک دیویدی از صمد
=دختر ظالم بلا-ابشارطلا- در یک دیویدی
=همه سر حریف-شرور- در یک دیویدی
=چشمه اب حیات-جدایی-خشم عقابها-حگم تیر- در یک دیویدی
=قصه شب-مرد-غلام ژاندارم-مردی ازتهران- در یک دیویدی
=کافر- کمین-کنیز- در یک دیویدی از سعید راد
=بت-ماه عسل-من هم کریه کردم - در یک دیویدی از بهروز وثوقی
=مروارید-هرجایی-انکشت نما- در یک دیویدی ازمنوچهر وثوق
=ترانه های روستایی - ناجورها- در یک دیویدی از فردین
=سلام بر عشق-قهرمان قهرمانان-یک خوشکل وهزارمشکل-جبارسرجوخه فراری- در یک دیویدی از فردین
=الماس 33-صمد خوشبخت میشود-تنکسیر- در یک دیویدی
=مروارید-شیادان-مرک در باران- در یک دیویدی
=فاتح دلها-گلگو13-نازنین- در یک دیویدی
=حسین کرد-دلاوردوران-فرارازتله- در یک دیویدی-
=ساحره-برادرکشی-جوجه فکلی- در یک دیویدی
=مردی از اصفهان-زنها فرشته اند-خدا حافظ تهران-عروس و مادر شوهر در- یک دیویدی
=ابرمرد-گذشت-بی نشان- خداحافظ کوچولو- در یک دیویدی
=اوستا کریم نوکرتیم-غلام ژاندارم-بی حجاب-مترس- در یک دیویدی
=میعاد گاه خشم-مرد جنگل- در یک دیویدی
=قسمت-در یک دیویدی از منوچهروثوق و ظهوری وهاشم پور
=فرار از حجله-در یک دیویدی
=عروس فراری - در یک دیویدی ناصر ملک مطیعی وظهوری
=هیولا- در یک دیویدی از بیک و ارام ومنوچهر والی زاده
=والده اقا مصطفی -در یک دیویدی
=بدکاران-خردجال-در یک دیویدی
=حرمت رفیق- کلاه نمدی-در یک دیویدی

ONG BAK = = نگهبان فیلها = چنگجوی دینامیت = تنها قدرت مارک دکسکار = BORN THE FIGHT در یک DVD= 6 فیلم از مشت خاردار=
فیلم چینی دوبله =
قول=
تیغه های جادویی=
شکارچیان جام بلور=
کونگ فوکاران=
مبارز چینی=
به دنبال استاد 1و2و3و4=
دو قهرمان=
قدرت بی پایان=
مبارزی از شانگ تونگ=
معبد نیلوفر قرمز=
شاهین نقره ای=
شمشیر زن یکدست=
بادی گارد اهنین=
گیوتین=
گیوتین2=
سلطان شمشیرها =
شمشیر زن مسافر=
معبد شائولین=
میمون اهنین=
دیوانه کونگ فو=
شمشیرهای قاتلین=
تای چی زبان اصلی جت لی=
dragon flover جکی جان=

تمام فیلمهای جت لی بدون سانسور در DVD=
ماسک سیاه=
بوسه اژدها=
رومئو باید بمیرد=
=FEARLES
قهرمان=
روزی روزگاری در چین=
قلاده=
بادی گارد از بجین=
بی همتا=
ازدهای سرخ=
تای چی=
فرقه شر=

تمام فیلمهای ارنولددرDVD بدون سانسورو فیلم راکی 1 تا 6 و رامبو 1 تا 4 از استالونه در 2 DVD =10 فیلم ازجیسون استپهام
=TWINS
=KINDER GART
=TOTAL RECAL
=LAST ACTION HERO
=JUNIOR
=TRUEYES
=ERASER
=JINGLALLWAY
=BATMAN AND ROBIN
=HERCOLES
=STAY HUNGRY
=CONAN BARBARIAN
=COMANDO
=RED SANJA
=CONAN DESTROYER
=RAW DEAL
=PREDATOR
=RUNING MAN
=RED HEAT
=END OF DAY
=THE 6TH DAY
=COLATRALDAMAG
=THE WORLD 80 DAYS
=TERMINATOR 1.2.3

DIE HARD 1.2.3.4 از بروس ویلیس=
فیلمهای جیسون استپهام=
جنگ=
ترانسپورتر 1و2=
بی همتا=
هیجان مطلق=
به نام پادشاه=
=DEAT RICRE
BANK JOB=

فروش فیلمهای DVD 9 ناین 20فیلم در یکDVD===فروش فیلمهای جزیره ادم خوار ==فروش فیلمهای جیمز باند جدیدوقدیم
20فیلم از جان کلود وان دام==
20فیلم از جت لی==
20فیلم از جکی چان و سا مو هونگ==

لیست فیلمهای امریکایی دوبله قدیم بدون سانسور گلئوپاترا=دیمیتریس وگلادیاتور = جنگ وصلح= دکترژیواگو=شیروباد= سقوط امپراتوری رم = در یک دی وی دی لوک خوش دست=بیلیار باز=نیش= مردان حادثه جو= تابستان گرم وطولانی= پرده پاره= بزرگ مردکوچک=کرایمر علیه کرایمر= در یک دی وی دی کارگاه بولیت=پاپیون= دانه های شن= هفت دلاور= شورش در کشتی بونتی= اسمان خراش جهنمی= در یک دی وی دی چگونه غرب تسخیرشد= دربارانداز= هاتاری=دژیژه=ایستگاه زیرا=پنج ورق سرنوشت=زنده باد زاپاتا= تعقیب=در یک دی وی دی السید= ده فرمان= ریولوبو= ریوبراوو=طلای مگنا= شاهین مالت=در یک دی وی دی خارطوم=بن هور= مبارزه گر= افتاب سرخ= زلزله= روزی روزگاری در غرب=در یک دی وی دی روز شغال=دوازده مردخبیث= کازابلانکا= گذرگاه تاریک= کنتس پابرهنه= گنجهای صحرای مادره=تله مرگ=عبور از قلبهای شکسته= در یک دی وی دی عقرب= شماره معسلامح نهایی=پل رودخانه ی کوای=فرار به سوی پیروزی= کشتن مرغ مقلد= شیر در زمستان= در یک دی وی دی اسپارتاسلامح=بارباس=راه ازادی= همه مردان رئیس جمهور= طلسم شده= تعطیلات رمی=در یک دی وی دی بدنام= ربه کا= می خواهم زنده بمانم= ماجرای نیمروز= بانی وکلاید= این گروه خشن= واراکروز= ویولن زن روی بام=در یک دی وی دی فرمان گمشده= عقرب= تنگنا= ضارب= سه مرد برای کشتن= دو مرد در شهر= فیلمهای الن دلون=در یک دی وی دی شالاکو= جولیوس سزار= داستان عشق= حرفه ای ها = طناب= شمال از شمال غربی= در یک دی وی دی معما=هفت روز ماه می= دیوانه ای از قفس پرید= گاندی=در یک دی وی دی توپهای ناوارون= توپهای سن سپاستین= اسب کهر را بنگر= زوربای یونانی= اخرین قطارگانهیل= گوژپشت نتردام=در یک دی وی دی============================================== ==
لیست فیلمهای vcdهندی تمام فیلمها اکشن هستند و بدون سانسور
لیست فیلمهای امیتاب باچن = مرد /طوفان /غیرت /اعجوبه / خون پسینا / شعله 2 /
لیست فیلمهای درمندرا = سلطنت / حکومت / بازی /لوها 1و2 / وطن / ظلم و ستم / تارگت / وردی / بازی خطرناک /
لیست فیلمهای جکی شروف = سگ با وفا / جواب / کارما / شطرنج / فرض /
لیست فیلمهای میتون = جنگ /بازی / لوها/ وطن / کاراته / جوری دار / شطرنج /
لیست فیلمهای سانجی دات = نام ونشان / فتح / ویشوا دهتا / بازی خطرناک /
لیست فیلمهای سونی دئول =اجی / زیدی / ایزت روتی / کافیلا / وردی / قهر / عروس مارها / ویشواتما / گناه/ جوانمرد / تری دو/ بیتاب / فرض /
لیست فیلمهای گویندا = الزام / شعله و شبنم / هلال کی کمال / لوها / ما هر / جهان جیگا /
لیست فیلمهای اجی دوگان = جنگ / انسان / هول چول / شاکتی مان / سروته / دیوا شکتی / سوهاگ/ گوندا راج / دیل واله /
قانون لیست فیلمهای سونیل شتی = سرو ته / مرگ / دیل واله / ما بینظیریم / پوکار / مهره / وقت همارا های /
لیست فیلمهای اکشی کمار =انسان / رقاصه / جواب نه / سوگند / سوهاگ/ با من ازدواج میکنی / تلاش /ما بینظیریم / مهره / قربانی / وقت همارا های / نظر کا سامو نه /
لیست فیلمهای سلمان خان= کاران و ارجون / ازار /انداز / با من ازدواج میکنی / هر چه دارم مال تو /
فیلم دایاوان = بازیگر=وینود خانا -فیروز خان- مادهوری دیکسیت /
فیلم شیکار = جاس پاندهیر-شاکتی کاپور -پریم چوپرا -راج بابر -دنی دنزوکپا
دیوانه وار = دوبله بدون سانسور =ارجون رامپالفیلم
دو جاسوس =قدیمی هندی
فیلم میلا =امیر خان لیست
فیلمهای dvdهندی دوبله بدون سانسور اکشن هر سه فیلم در یک dvd
فرار از تله / شکارمجافظ /کریشنا / تلخ و شیرین =سه فیلم از سونیل شتی ویشواس دهتا / جوش / دشمن/دیوانا / خیلادی 420 / وظیه شناس =اکشی کمار با شاهرخ خان
برداشت/عقرب / شورش/ =سه فیلم از بابی دئول
کتک / دیللگی/ مردو قولش = سه فیلم از سونی دئولنایاک = انیل کاپور

تک dvd لیست dvdفیلمهای هندی زبان اصلی اکشن
غضب / ازاد =دو فیلم از درمندرابرادر بزرگ /سلام عشق /جاست مارید = سونی دئول با دل = بابی دئول یک dvd کلک در کلک 1و2/دهاتی خوشانس = اکشی کمار و سونیل شتیدون / ام شانتی ام / چاکید /= سه فیلم از شاهرخ خاندیل پاگل های /دیل واله / کوچ کوج هوتا های /=سه فیلم از شاهرخ خانکافیلا / ما قسم / هیرو / = سه فیلم از سونی دئولکویلا /هم تماره هاین سنم / اجاناچل /= شاهرخ خان به همراه مادهوری دیکسیتپیار کی ماندیر / پیار کا دوتا / پیار جاگتا ناهین =سه فیلم از میتونبرادر / اغاز / محافظ / = سه فیلم از سونیل شتیشعله 1 / رام بلرام / = درمندرا با امیتاب باچن جلاد / کتک / گایال و سریال مورتال کومبت کامل به اضافه دو تا فیلم سینمایی مورتال کومبت

لیست فیلمهای ایرانی قدیمی بر روی vcd
لیست فیلمهای فردین = مردی از تهران- جهنم به اضافه من - مواظب کلات باش - ساحل انتظار - عشق وانتقام - انسانها - نعره طوفان - راز درخت سنجد - خوشکل خوشکلا - قصه شب - سلام بر عشق -گرگهای گرسنه - اقای قرن بیستم - طوفان بر فراز پاترا - سکه شانس - کوجه مردها - ببر کوهستان - فیلمهای منوچهر وثوق = مکافات - اشک رقاصه - کاکو - نواب - رامشگر - الکی خوش - اسمون بی ستاره - دل خودش میخواهد - اخرین لحظه - رو سیاه - اب نبات چوبی - فیلمهای بیک ایمانوردی = قلاب - انتر ومنتر - مرد نا ارام - الکی خوش - پنجه اهنین - نان و نمک - تنها حامی - برای که قلبها می تپد - قصه شب - اخرین لحظه - بابا نان داد - شادیهای زندگی ما - فیلمهای ناصر ملک مطیعی = کاکو - شادیهای زندگی ما - رقا صه شهر - سو گلی - سراب - سکه شانس - مردها و جاده ها - عبور از مرز زندگی - سراب - فیلمهای بهمن مفید = رقا صه شهر - مکافات - نفس بریده - معشوقه - نا محرم - فیلمهای پرویز صیاد = صمد به مدرسه میرود - صمد سواری نمیدهد در امریکا تولید شده است - صمد ارتیست میشود - صمد وولاد زره دیو - فیلمهای پیمان = سوگلی - در دفاع از ناموس -فیلمهای بهروز وثوقی = خاک - دزد بانک - نفس بریده - بیست سال انتظار -فیلم سه دیوانه -سپهرنیا با گوگوش =فیلم یک چمدان سکس - -سپهرنیا گرشا و میری =فیلم تعطیلات داش اسمال - میری و سپهرنیا =فیلم پریزاد -میری فروزان و ارحام صدر = فیلم جدال سعید راد با جمیله و جمال وفایی =فیلم شهر هرت منوچهر صادقپور اسد اله یکتا و ابراهیم فخار =فیلم صخره سیاه نیلوفر با اسد اله یکتا =فیلم قربون دل عاشق عارف با جمشید مهرداد =فیلم گوهر شب چراغ = فیلم نا محرم ایرج قادری و بهمن مفید و مر تضی عقیلی = فیلم تنها مرد محله شیر اندامی با مرتضی عقیلی =فیلمهای وحدت = مردی از اصفهان - شب ژانویه

با سلام تمام فیلمهای جیمز باند قدیمی رو دارم و تما م فیلمهای جت لی و سریال مور تال کومبات به اضافه دو فیلم سینمایی مور تال کومبات و 160 قسمت از کارتون تام و جری و 90 فیلم هندی اینها همگی به صورت دایوکس هستند دوست عزیز و 80 تا هم فیلم امریکایی دایوکس دارم و یک دیویدی هم دارم که 7 فیلم جزیره ادم خواران داخلش است بدون سانسور واقعا دیدنی است دایوکس نیست
قیمت هر فیلم ویسیدی 900 تومان و دیویدی 1500تومان و قیمت دیویدی امریکایی دوبله قدیم که شامل 6تا فیلم در یک دیویدی است 2000تومان است شرایط خرید = لیست فیلمهای در خواستی را ایمیل بزنید و من قیمت واقعی با هزینه پست به شما اعلام میکنم و شماره حساب بهتون میدم و پس از واریز پول شماره رهگیری به اضافه ادرس دقیق را برای من ایمیل کنیدو بعد از یک رو بسته ارسال میشود با تشکر برای خرید با ایمیل در تماس باشید [Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links])

================================================== ===================
ایمیل [Only registered and activated users can see links]

navid.khatar
26-10-2009, 03:20 PM
فروش فیلمهای DVD 9 ناین 20فیلم در یکDVD===فروش فیلمهای جزیره ادم خوار ==فروش فیلمهای جیمز باند جدیدوقدیم

navid.khatar
26-10-2009, 03:22 PM
سلام من این را

abod
24-02-2010, 11:32 AM
[Only registered and activated users can see links]